Zajištění svatby


Trendem posledních let jsou venkovní svatby a není se čemu divit, je to skvělá volba - působí svěže, uvolní atmosféru, jsou originální a výsledné fotografie jsou nesrovnatelné s těmi interiérovými. Jsou ovšem náročnější na přípravu a nesou s sebou rizika nepřízně počasí, ať už deště či naopak horkých dnů a přímého slunce. Aby byl váš svatební den perfektní a bezstarostný, připravili jsme pro vás nabídku svatebního vybavení - k zapůjčení nabízíme obřadní altán, židle, stoly, koberec, aparaturu, velkokapacitní bílý stan, osvětlení, pódium, taneční parket, atrakce pro malé svatebčany, a spoustu dalšího.
Nově podlaha pod stan od 80kč /m2. (nejlevnější cena...).

Nezbytností svatebního dne se v posledních letech stává také fotokoutek či fotobox. Stylizované fotky od profi fotografa jsou krasná věc, ale co nechat aranžmá fotek také v režii Vašich hostů? Vy získáte úžasné momentky Vašich nejbližších, Vaši hosté si odnesou ze svatby dárek v podobě fotografie. Nabízíme fotobox s technologií green-screen (nbl. klíčování, pomocí kterého si hosté mohou vybírat z několika pozadí) nebo klasický fotokoutek s tištěným vinylovým pozadím. 
Ceník pronájmu karavanu

Hlavní sezóna - 1500/den 
Vedlejší sezóna - 1200/den

Hlavní sezóna je od 15.6. do 15.9.
Technická specifikace

Maximální cestovní rychlost:                                100Km/h
Provozní hmotnost:                                                 1130Kg
Maximální hmotnost:                                              1300Kg    

Cena služby


V případě využití obou balíčků (hostina + obřad) se cena snižuje - při variantě s 32 skládacími židlemi pro obřad, a s hostinou pro 60 lidí, je kalkulována cena snížena až o 20%.

Balíčky je možné upravovat či kombinovat. Doplnění balíčků dalším vybavením či dekoracemi je samozřejmostí. Nabízíme k zapůjčení pódium (200 Kč/m). Spolupracujeme také s DJs - moderátory, kapelami, fotografem, můžeme zajistit vystoupení například ve formě půlnočního překvapení, či jiné prověřené umělce.