FIREMNÍ AKCE A FIREMNÍ VEČÍREK

V kategorii firemních akcí nejčastěji realizujeme vánoční večírky, eventy k oslavě jubilea či otevření společnosti, zaměstnanecké/rodinné dny a tematické večírky. Struktura firem je však rozličná, proto je pestrá i škála nabízených služeb pro firemní akce. Zajišťujeme dny otevřených dveří s doprovodným programem či teambuildingy. 

Při sestavování programu se opíráme o široké technické zázemí, kterým naše agentura disponuje. Od mobilního pódia až po více než čtyřicet zábavných atrakcí, jejichž výčet naleznete v dalších sekcích.

Velmi vítaným společníkem na firemních večírcích je náš fotobox s technologií green-screen - díky systému klíčování si jednoduše můžete vybírat a měnit pozadí libovolného žánru. Vaši hosté si jednoduše stoupnou před neutrální zelené plátno, na dotykové obrazovce si zvolí pozadí, které si přejí, a po vyfocení a potvrzení, že jsou s fotkou spokojeni, fotobox fotku ihned vytiskne. Nabízíme však také klasická tištěná pozadí, zejména tematická (např. zimní scenérie). Stejně tak není problém pro klienta specifické pozadí vytisknout.

Cíle akcí bývají různé. Ale ať už je účelem chystané akce navození loajality zaměstnanců, prezentace společnosti či stmelení kolektivu, vždy dbáme na to, aby si účastníci vytvořili nezapomenutelný zážitek.FotoboxFiremní akceFiremní dny otevřených dveříFiremní family days