EVENTY


Realizace eventů patří mezi stěžejní činnosti naší agentury, uspořádali jsme stovky rodinných dnů, akcí pro obchodní centra či městských slavností.

V čem jsme jiní? Vše, co je nezbytné pro úspěšný event, vlastníme (od zastřešení, přes atrakce až po výčep). Jsme tak schopni akci realizovat bez dalších subdodávek a držet tak velmi příznivé ceny. 

Co máme v inventáři? Lze využít našeho zastřešeného mobilního pódia, párty stanů v různých rozměrech, profi velkokapacitního stanu, stolů, židlí, pivních setů, aparatury, 10 skákacích hradů, 3 simulátorů, maskotů, fotoboxu, sportovního vybavení, a dalších zábavných atrakcí. 

Jaký obsah mají naše eventy? Obsah eventu bývá samozřejmě specifický dle zadání.  Velmi oblíbené jak ze strany klientů, tak ze strany účastníků, bývají workshopy, tvořivé dílny či fotokoutky s tiskem fotografií na místě – zkrátka ty varianty eventů, které přinášejí osobitý výstup, jenž si mohou účastníci odnést a který uchová vzpomínku na akci. Samozřejmostí je v případě přání klienta také zajištění účinkujících. Spolupracujeme jen s vybranými ověřenými umělci, jejichž vystoupení jsou na skvělé úrovni. 

 


A jak vypadá naše práce v reálu? Nejčastěji u nás klienti poptávají komplexní eventy – sdělí nám účel, cílovou skupinu, téma; společně pak vytvoříme návrh průběhu celé akce. K úspěšné realizaci pak vede ještě dlouhá cesta a spousta mravenčí práce, od zajištění technických a administrativních záležitostí, až po instalaci komponent před samotnou akcí a organizaci v průběhu eventu. Klienti se na nás ale také obracejí v případě, že potřebují zajistit jen část doprovodného programu a větší část si zajišťují například svépomocí – nejčastěji se jedná o fotokoutky nebo zábavné atrakce. 

Každý event sestavujeme tak, aby byl jedinečný, odrážel specifika klienta a pro koncového účastníka byl nezapomenutelný. Rádi o tom přesvědčíme i Vás.